Ikona ciężarówki
DOSTAWA
Dedykowany transport dla szyb
od 39 zł netto!
Ikona tarczy
KAŻDA PRZESYŁKA UBEZPIECZONA
Gwarancja dostawy lub zwrot kosztów!
Ikona towaru
TOWAR NA MAGAZYNIE
Dostępny od ręki!
 • Producenci szyb samochodowych
  Producenci szyb samochodowych

  Szkło jest materiałem stosowanym we współczesnej architekturze chętnie i często. Nowe czasy wymagają jednak nowych rozwiązań, a to materiał na tyle elastyczny, że nadąża za potrzebami projektowymi. Dzięki nowym metodom produkcji szkła, a co za tym idzie – lepszym parametrom technicznym i estetycznym, możemy projektować w pełni przeszklone fasady, które zapewniają odpowiedni komfort użytkowania przez cały rok. Warto poznać te możliwości materiału, które odbiegają od powszechnie znanych rozwiązań

  Czytaj dalej
 • Szyby do maszyn budowlanych
  Szyby do maszyn budowlanych

  Szyby okienne, szklanki, talerze i inne naczynia, szyby do samochodów czy maszyn budowlanych-to zaledwie kilka przykładów szkła używanego na co dzień.Dzięki swoim właściwościom na przestrzeni wielu lat, szkło znacznie ewoluowało i dzisiaj stanowi ważny wkład w rozwoju wielu dziedzin naszego życia.

  Czytaj dalej
 • Caterpillar - historia marki
  Caterpillar - historia marki

  Firma Caterpillar Inc., dobrze znana wszystkim pod nazwą CAT, jest wiodącym producentem maszyn budowlanych i górniczych, jak również silników dieslowskich i turbin gazowych.Amerykański potentat maszyn, urządzeń, a także odzieży i akcesoriów rozpoznawalny jest na całym świecie ze swojej jakości i trwałości.

  Czytaj dalej
 • JCB - historia marki
  JCB - historia marki

  Czołowy producent maszyn budowlanych i maszyn rolniczych - firma JCB, obchodziła w 2023 roku swoje 70 urodziny. Pochodzący z Wielkiej Brytanii solenizant, cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

  Czytaj dalej
Showing 1 to 4 of 4 (1 Page)